team

All organizations are unique in their own ways with the special touch of professionals!


Team spirit is the most crucial factor in making a flawless, hassle-free and memorable organization. Mix Music performs its 25-year-old experience and team work in each event without losing any of its energy and provides the most professional and high-quality services with experts who have specialty in their fields. The Mix Music team turns every moment into an adventure and each organization into a fairy-tale with their professionalism and successful projects.

DJs ENTERTAINMENT

Join Us

If you wish to become a part of Mix Music experience, join our family. info@mixmusic.com.tr

If you wish to add a new color to Mix Music with your own energy and personally be a part of the professional team, go ahead and come along!ERSAN KUZGUN

14 Ağustos 1980’de Bursa’da dünyaya gelen Ersan’ın çocukluk yılları, plak ve kasetlerle oynarak geçti. Daha o yaşlarda müziğe eğilimi olduğunu hisseden Ersan, liseyi bitirip Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’ne kayıt olduktan sonra, o dönem Bursa’daki kulüplere giderek merak saldığı DJ’liği öğrenmek için oldukça çaba sarfetti. İlk resident DJ’lik kariyerine 1998 yılında Bursa’da Adrenalin adlı kulüpte başladı.

3 yıl sonra Boo Bar’da tam 8 yıl Resident DJ olarak görev yaptı. 2 kış sezonu Uludağ’da Alkoçlar Sport Hotel’de after-ski partilerde çaldı. Gece hayatının kalbinin İstanbul olduğuna karar veren Ersan, 2010 yılının Kasım ayında Mix Music’deki kariyerine başlamış oldu. O günden bugüne sayısız düğün, nikah, doğum günü, Bar-mitsvah ve Bat-mitsvah’larda başarılı bir performans sergileyen Ersan, 6 yıldır Mix Music’de DJ, müzik direktörü ve organizatör olarak görevine devam etmektedir.

HAYATİ FİNS

12 mart 1978’de İstanbul’da doğan Hayati’nin müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda babasının yurt dışından getirdiği long-playleri dinleyerek başladı. Lise yıllarında arkadaşlarına partiler organize ederek muziğe ve insaları eğlendirmeye ne kadar tutkulu olduğunu gösterdi. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1996 yılında profesyonelliğe ilk adımını attı.

1998 yılında, o günlerde İstanbul gece hayatının en önemli iki gece kulübü olan Escobar ve Sherlock Holmes’ta setinin başına geçti. Ardından Babylon Lounge Party Nights’ta iki sene boyunca hem DJ’lik hem de müzik direktörlük görevlerini sürdürdü.

Özellikle New York, Tel Aviv, Dubai, Nice, Milano, Sofia, Mexico City ve Odessa’da çaldığı davetlerle adından sıkça söz ettirdi. 2000’li yıllardan itibaren özellikle Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarının DJ’liğini ve müzik direktörlüğünü yaptı. Ezber bozan setleri ve sadece eğlence mottosu ile düğün ve davet sektöründe özel bir yer edindi.

2015 yılında Mix Music ailesine transfer oldu. 20 yıllık tecrübesi ve birikimiyle Mix Music’in en eğlenceli, en şık ve en coşkulu davetlerinde DJ kabininde bulunmaya ve iş, sanat, spor ve magazin dünyasının organiaasyonlarında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

MURAT TURGUT

HAKAN CÖN

1979 müziğe ilk adım; Donna Summer, Dalida, Raffaella Carra, Boney M, Osibisa..

1990’da başlayan Music Shop’lar zinciri ticari anlamda ilk sağlam adımdır... Capello Music Shop

Swiss Otel Julianas ve bir çok mekanda, İstanbul’da yüzlerce jet – set party ve özel organizasyonlarda yer almış, bilinen işletmecilerle çalışıp, guest ve resident DJ’likler yapmıştır.

 • 2003 İşletmeci (Bar/Rest)
 • 2004 Moubou (Bar/Rest) müzik direktör
 • 2006 Mario Cantoni (şimdiki Ghetto)
 • 2006 – 2008 ENBE Orkestrası müzik direktör
 • 2008 – 2010 Staras düğün ve özel davetler genel koordinatör
 • 2009 Musicouture (UK Label & Entertainment group)
 • 2010 Ceylan Intercontinental Hotel (IHG Group) (City Lights) müzik direktör
 • 2010 – 2012 Yacht Latilla Dinner Cruise & Yacht Matilda müzik direktör
 • 2013 – 2014 Show prodüksiyon genel koordinatör (weddings & events)
 • 2014 – … Cön Production (weddings & events)

Hakan Cön ayrıca önemli mekanların kapalı devre müzik yayınları ile ilgili bir çok çözümler üretmiştir. Yaklaşık sekiz yıl boyunca OXXO mağazalarının müzik direktörlüğünü üstlenmiştir.

Ayrıca THY, YKM, Ulusoy, Varan gibi kurumların da müzik alt yapısına katkılar sunmuştur.

2007 – 2008 - 2009 Papermoon (Akmerkez) New Year Party DJ Performansı.

2009 yılında kurduğu Musicouture (UK Label & Entertainment Group) İngiltere’de Label’ı bulunan bir eğlence grubudur.

Hakan Cön, farkı ve yılların müzik bilgisini organizasyonlarda maksimum performansla sergilemeye hazırdır.

BURAK ÖZKAN

Konuşma becerisi yüksek ve işinde tam bir profesyonel , hassasiyet içeren başarılı iletişim yetenekleri olan, zamanlama ve planlama açısından iyi çalışan bir DJ. Kazandığı tecrübeler ile klüplerde, etkinliklerde ve hemen hemen her müzik alanında çalışabilen bir DJ’dir.

Baskı altındayken sakin kalabilen, misafirler ile yüz yüze iletişim yetenekleri her zaman yapıcı olan bir DJ’dir. Yaratıcı, yetenekli ve yapıcı bir disc jockey olup bu alanda 13 yıl ve üzeri tecrübe ve beceriye sahip olmuştur, kendini her zaman geliştirmeye açık yeni yeni tecrübeler edinerek kendini geliştiren başarılı bir DJ.

Profesyonel Tecrübeleri

 • Her türlü organizasyon ve etkinlikte yer alıp her türden çalma, örneğin; partiler, düğünler ve yıl dönümleri, doğum günü ve şirket partileri vs.
 • Etkinlik sorumlulukları ile ilgilenme, ekipman ve sahne kurulumu ile ilgilenme vb.
 • Misafirlerin istek parçalarını uygun zamanlarda çalmak ve uygun ses kalitesinde onlara dinletmek.Hemen hemen her müzik tarzını çalabilme becerisi ve tecrübesine sahip olup atmosfer ve etkinlik tipine göre en doğru tarzı etkinlik ile eşleştirebilmek.
 • Partinin akışına göre müziği yönlendirmek ve ortama göre şekillendirmek.

ENİS ÇELENK

1978 doğumlu Enis Çelenk profesyonel DJ'lik kariyerine 1993 senesinde başladı. Hillside, Scene, Havana, Laila, Sortie, Supper Club, Goya gibi Türkiye’nin önde gelen kulüplerinde Resident DJ olarak görev yaptı.

Bugüne kadar 1000'nin üzerinde kurumsal ve özel davetlerde, ürün lansman, festival, bayi toplantısı ve show programlarında DJ kabinindeki yerini aldı.

1999'dan beri Türkiye ve yurtdışında birçok düğün organizasyonunda başarılı olarak görev yapmaktadır.

DJ ELIZE

1987 doğumluyum, 2006 senesinden beri aktif olarak Disc Jokeylik yapmaktayım. 5-6 yıldır kına ve düğünlerde de müzik yapmaktayım.

Hakim Olduğum Müzik Tarzları

 • Güncel yerli - yabancı parçalar ve remixler
 • House - Deep House - Nu Disco - Funky House - Soulful
 • Lounge - Dinner & Bar & Soul - Chill Out - Jazzy - Ambient
 • 50s - 60s - 70s - 80s - 90s - 2000s (Oldies)
 • Türkçe nostalji ve 90lar
 • Alternatif Rock - Rock
 • Rock N Roll
 • Latin
 • Düğün, kına ve kokteyl tarzları

2013 -2016 yılları (haftada 2 gün) Ritz Carlton Blue Lounge'da Resident DJ'lik yaptım. 2013-2016 (Haftada 5 gün) Divan İstanbul'da “Happy Hour” etkinliğinde Resident DJ'lik yaptım ve haricinde yaz sezonunda, eventlerde ve yeni yıl partilerinde devam ettim. 2017 - 2018 Fairmont Quasar her Cuma - Cumartesi Resident DJ'lik ve ekstra eventlerde performans yaptım.

Performans Gösterdiğim Bazı Hoteller (Kına - Düğün - Kurumsal)

Crowne Plaza, Hyatt Regency, Wyndham Grand İstanbul, Park Hyatt, Sait Halim Paşa Yalısı, Hilton Hotel's, Rahmi Koç Müzesi, Ritz Carlton Hotel, Divan İstanbul, Fairmont Quasar, Point Hotel, Arjaan By Rotana, Otunç Hotel (Cunda Adası), Sheraton Hotel (Ataşehir), Shangri - La Bosphorus.

Performans Gösterdiğim Bazı Festivaller

 • Mersin Üniversitesi Bahar Şenliği
 • Kilis 7 Aralık Üniversitesi
 • Elazığ - Fırat Üniversitesi
 • Mersin - Taşucu Belediye Festivali

Ocak 2018'den beri müzik kariyerime Mix Music çatısı altında devam etmekteyim.