hizmetler

Profesyonel ekip, son teknoloji ekipmanlar ve sonuç; unutulmaz organizasyonlar.


İster yakın dostların katılacağı özel bir davet ister aile arasında yapılacak bir nişan töreni, ister yüzlerce davetlinin katılacağı bir düğün ister binlerce davetlinin eğleneceği bir açık hava konseri… Konu ne olursa olsun amaç hiçbir zaman değişmez; kaliteli hizmet!

Tüm organizasyonlarını kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmeyi amaç edinen Mix Music, 25 yıllık tecrübesi, deneyimli ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile tüm davet, organizasyon, konser ve defilelere; ses, ışık, truss hizmetleri ve seçkin DJ’ler ile müzik servisi sunarak renk ve canlılık katıyor.

Temin ettiği tüm orkestralar, müzik grupları ve performans sanatçıları ile tüm davetleri bambaşka bir boyuta taşıyan Mix Music, organizasyonları sonsuz kılacak estetik video sunumları ve fotoğraf hizmetlerinin yanında watchout ve mapping show konularında da çözümler üretiyor.

DISC JOCKEY

Ritmin ustası, profesyonel DJ ile tüm organizasyonlar canlanıyor ve unutulmaz anlar harika melodiler ile süsleniyor.

MÜZİK DİREKTÖRLERİMİZ

IŞIK

Son teknolojiye sahip, eşsiz sistemler ile en özel gecelerde harika ışıklar sizin üzerinizde oluyor.

SES

Son teknoloji ses sistemleri ile organizasyonlarda eğlence hep en üst seviyede oluyor ve enerji hiç bitmiyor.

EĞLENCE

Sanatçlar, orkestra, dans ve animasyon grupları ile tüm organizasyonlarda hayal edilenin ötesine harikalar yaratılıyor.

GRUP VE SANATÇILAR

VİDEO PRODÜKSİYON

Adeta bir film ortaya çıkartıyormuşçasına incelikle çalışan alanında uzman ekip, en özel anları unutulmaz kılıyor.

FOTOĞRAF

En küçük detaylardaki mutluluğu bile yakalayan profesyonel ekibin objektifinden hiçbir şey kaçmıyor, harika anlar ölümsüz anılara dönüşüyor.

TRUSS

Açık – kapalı tüm mekanlarda farklı ve istenilen şekilde kurulumu sağlanan truss sistemleri ile her ortama özgürlük hakim oluyor.

WATCHOUT & MAPPING

Eşsiz bir organizasyon yaratmanın sırrı, yaratıcı bakış açılarına, son teknolojiye ve doğru hislere sahip olmaktan geçer. Mix Music, sunduğu mapping ve watchout hizmetleri ile organizasyonunuzu unutulmaz kılıyor. Harika düğün pastanıza, büyük bir duvara ya da küçük bir alanın üstüne… İstediğiniz her yere uygulamanın mümkün olduğu mapping ve watchout sistemi ile hikayenizi herkesle en göz alıcı şekilde paylaşabilir, en özel gününüze farklılık katarak herkesi büyüleyebilirsiniz.