hakkımızda

Organizasyonların profesyonel partneri…


Benzersiz bakış açısı ile içinde bulunduğu tüm organizasyonlarda farkını ortaya koyan Mix Music, profesyonelliğini her an hissettirerek unutulmaz anlara imza atıyor.

Amatör ruhu hiçbir zaman kaybetmeden, profesyonel bakış açısı ile uzun yıllar DJ olarak çalışan Gaydar Mırcık ve Avi Ovadya’nın ortaklığıyla kurulan Mix Music, 1992 yılından beri çok başarılı ve ses getiren prodüksiyonlara imza atıyor.

Alanındaki en iyi ekibi ve dünyadaki en başarılı şirketlerin kullandığı son teknoloji ekipmanıyla; ses ve ışık düzeni, lazer shows, havai fişek gösterileri, video ve görüntü hizmetleri, dj, sanatçı, dans ve animasyon grupları ile orkestra temini, fotoğraf çekimi gibi geniş bir alanda hizmet veren Mix Music; düğün, davet, parti ve kurumsal organizasyonlarda hayal edilenin ötesine geçerek harikalar yaratıyor.

1500 m²'lik kapasite ile; defile, tanıtım şovları, konser, açılış törenleri ve diğer tüm organizasyonlarda podyum ve sahne düzenlemeleri de hazırlayan Mix Music, Türkiye'deki davetlere yurtdışından tanınmış grup ve sanatçılar da getirerek ortama adeta sihirli bir değnekle dokunuyor.

Evlilik organizasyonlarında uzman fotoğraf ekibi ile tüm gün ve gece boyunca hiçbir anı kaçırmayan, gelin ve damada özel çekimlerle o mutlu günü tıpkı bir film gibi kurgulayıp, harika bir katalogla ölümsüzleştiren Mix Music, sektörün sihirbazı gibi çalışıyor ve herkesin en özel güne, en özel renkleri katıyor.

EKİPMANLARIMIZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, ekipmanlarını tüm hizmetleri için her an yeni tutan Mix Music, tüm ürünlerini en kaliteli markalardan seçmeye özen gösteriyor. En az ekipman kadar, o ekipmanları kullanan ekibin de çok önemli olduğunun bilincinde olan Mix Music, tecrübeli ve yenilikleri her an takip eden uzman ekibi ile tüm gereksinimleri belirleyip, teknik alt yapısını oluşturuyor ve bu minimalde marka-model seçimlerini gerçekleştiriyor. Davetlerinde sahne alacak orkestra ve sanatçılarının isteklerini de es geçmeyen Mix Music, istenilen tüm ekipmanları çözüm ortakları aracılığıyla da temin edebiliyor.