Mix Music

ekip

Profesyonellerin eşsiz dokunuşu ile tüm organizasyonlar benzersiz!


Bir organizasyonun eksiksiz, sorunsuz ve unutulmaz olması için gereken en önemli etmen ekip ruhudur. Alanında uzman kişiler ile her organizasyonda en profesyonel ve kaliteli hizmeti veren Mix Music, bitmeyen enerjisiyle sonuna kadar koruduğu ekip ruhunu ve 25 yıllık tecrübesini her ritimde hissettiriyor. Bir arada oldukları her anı yepyeni bir maceraya ve hizmet sundukları her organizasyonu adeta gerçek bir masala dönüştüren Mix Music ekibi, profesyonelliğini her an hissettiriyor ve unutulmaz işlere imzasını atıyor.

DJLERİMİZ GRUP VE SANATÇILAR

bize katılın

Mix Music deneyiminin bir parçası olmak istiyorsanız bu büyük aileye katılın. info@mixmusic.com.tr

Siz de kendi enerjinizle Mix Music’e yepyeni bir renk, yepyeni bir hareket katmak ve işin profesyonel mutfağında bizzat yer almak istiyorsanız hemen harekete geçin.EMRE KURTİŞLER

27 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da doğan Emre Kurtişler profesyonel DJ’lik kariyerine ilk adımı 1998 senesinde attı. İlk yıllarında düğün ve davetlerin yanı sıra başta Etiler Friends&Trends olmak üzere, Cat Walk, People, Le Select, 14, Salopet, Republic ViP gibi birçok ünlü gece kulübünde DJ olarak başarılı performanslar sergiledi.

Düğün, Bar-mitsvah, Bat-mitsvah, nişan, doğum günü, okul mezuniyetleri, üniversite partileri, müzik festivalleri gibi birçok organizasyonda kabindeki yerini aldı. Aynı zaman da o dönemde popüler olan bazı bar ve cafelerin müzik direktörlüğü görevini üstlenerek, hem kendisini geliştirdi hem de içindeki müzik tutkusunu müzikseverlerle paylaştı.

2004 yılında Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Emre Kurtişler, aynı yıl içerisinde Mix Music ailesine katılarak başarılı kariyerini yurt dışında da sergileme fırsatını yakaladı. Avrupa’nın en gözde tatil yerlerinden olan Monte Carlo, St. Tropez, Capri Adası başta olmak üzere Milano, Roma, Venedik, Nice, Paris, Amsterdam, Atina, Selanik, Dubai, Bükreş, Odessa gibi şehirlerde düğün davetleri, moda haftaları ve ev partilerinde setin başına geçti.

Bunun yanı sıra Türkiye’nin de farklı şehirlerinde düğün ve davetlerde bulunan Emre Kurtişler, teknik bilgisi ve tecrübesiyle birçok organizasyonda DJ ve müzik direktörü olarak kariyerine devam etmektedir.

ERSAN KUZGUN

14 Ağustos 1980’de Bursa’da dünyaya gelen Ersan’ın çocukluk yılları, plak ve kasetlerle oynarak geçti. Daha o yaşlarda müziğe eğilimi olduğunu hisseden Ersan, liseyi bitirip Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’ne kayıt olduktan sonra, o dönem Bursa’daki kulüplere giderek merak saldığı DJ’liği öğrenmek için oldukça çaba sarfetti. İlk resident DJ’lik kariyerine 1998 yılında Bursa’da Adrenalin adlı kulüpte başladı.

3 yıl sonra Boo Bar’da tam 8 yıl Resident DJ olarak görev yaptı. 2 kış sezonu Uludağ’da Alkoçlar Sport Hotel’de after-ski partilerde çaldı. Gece hayatının kalbinin İstanbul olduğuna karar veren Ersan, 2010 yılının Kasım ayında Mix Music’deki kariyerine başlamış oldu. O günden bugüne sayısız düğün, nikah, doğum günü, Bar-mitsvah ve Bat-mitsvah’larda başarılı bir performans sergileyen Ersan, 6 yıldır Mix Music’de DJ, müzik direktörü ve organizatör olarak görevine devam etmektedir.

HAYATİ FİNS

12 mart 1978’de İstanbul’da doğan Hayati’nin müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda babasının yurt dışından getirdiği long-playleri dinleyerek başladı. Lise yıllarında arkadaşlarına partiler organize ederek muziğe ve insaları eğlendirmeye ne kadar tutkulu olduğunu gösterdi. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1996 yılında profesyonelliğe ilk adımını attı.

1998 yılında, o günlerde İstanbul gece hayatının en önemli iki gece kulübü olan Escobar ve Sherlock Holmes’ta setinin başına geçti. Ardından Babylon Lounge Party Nights’ta iki sene boyunca hem DJ’lik hem de müzik direktörlük görevlerini sürdürdü.

Özellikle New York, Tel Aviv, Dubai, Nice, Milano, Sofia, Mexico City ve Odessa’da çaldığı davetlerle adından sıkça söz ettirdi. 2000’li yıllardan itibaren özellikle Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarının DJ’liğini ve müzik direktörlüğünü yaptı. Ezber bozan setleri ve sadece eğlence mottosu ile düğün ve davet sektöründe özel bir yer edindi.

2015 yılında Mix Music ailesine transfer oldu. 20 yıllık tecrübesi ve birikimiyle Mix Music’in en eğlenceli, en şık ve en coşkulu davetlerinde DJ kabininde bulunmaya ve iş, sanat, spor ve magazin dünyasının organiaasyonlarında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

CAN HATİPOĞLU

Herşey ortaokul yıllarında eve yeni alınan müzik setinin evde anne ve baba yokken hoparlörlerinin patlatılması ve Can'a o cihazlara dokunmasının yasak edilişiyle başladı.

Sonraki yıllardan birinde Can, lise arkadaşlarına evde verdiği ilk doğumgünü partisinde arkadaşlarının istekleri ve müzik şikayetlerinden işin müzik kısmını yeterince düşünmediğini farketti ve bir sonraki partide bunun acısını çıkarmak üzere müzikleri takip etmeye başladı. Bu takip tutkuya dönüştü, harçlıklar biriktirilip ikinci el cihazlar almaya, arkadaşlara kaset doldurma ve doğum günlerinde DJ'liğe ve elektronikçiler çarşısından alınma bir devre ile mahalle çapında amatör radyo yayını yapmaya kadar vardı.

Can liseden mezun olduktan sonra birtakım kulüp ve tatil köylerinde çalıştıktan sonra Üniversite yıllarında İstanbul'un en gözde mekanı olan Pasha'da DJ'di. Bu senelerde aynı zamanda müziğin mutfağına da girmeye karar verdi.

Elektronik müziğin nasıl yapıldığına dair kendini geliştirerek Home-Studio'sunu kurdu ve bir yandan kendi şarkılarını yapmaya başladı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra devam eden yıllarda İstanbul'un pek çok tanınmış mekanlarında DJ'liğe ve prodüksiyon yönünü geliştirmeye devam etti. Müzik prodüksiyon piyasasına ilk olarak 1997'de Ayna grubunun "Ceylan" adlı şarkısının 2 değişik remix versiyonunu yaparak girdi.

İlerleyen zamanlarda prodüksiyon ortağı Murat Tunalı ile Türkiye'nin birçok tanınmış pop sanatçısıyla çalışmalar ve TV'de yayınlanan "Savcı'nın karısı", "Sevinçli Haller", "Sıla" ve "Kış Masalı" adlı dizilerin müziklerini yaptı.

DJ'liği plak ve CD çalmanın ötesine de taşımak adına DJ ve müzisyen kombinasyonlu performanslar geliştirdi. Bunların sonucunda müzisyen arkadaşlarıyla "Funkalaturca" adlı grubunu kurdu. Bunu sonraları "Groove Gang" ve Türk enstrümanlarıyla yaptığı "Chillalaturca" izledi.
Yurtiçi ve yurtdışında aktif dj'liğe devam etmektedir.