ekip

Profesyonellerin eşsiz dokunuşu ile tüm organizasyonlar benzersiz!


Bir organizasyonun eksiksiz, sorunsuz ve unutulmaz olması için gereken en önemli etmen ekip ruhudur. Alanında uzman kişiler ile her organizasyonda en profesyonel ve kaliteli hizmeti veren Mix Music, bitmeyen enerjisiyle sonuna kadar koruduğu ekip ruhunu ve 25 yıllık tecrübesini her ritimde hissettiriyor. Bir arada oldukları her anı yepyeni bir maceraya ve hizmet sundukları her organizasyonu adeta gerçek bir masala dönüştüren Mix Music ekibi, profesyonelliğini her an hissettiriyor ve unutulmaz işlere imzasını atıyor.

DJLERİMİZ GRUP VE SANATÇILAR

bize katılın

Mix Music deneyiminin bir parçası olmak istiyorsanız bu büyük aileye katılın. info@mixmusic.com.tr

Siz de kendi enerjinizle Mix Music’e yepyeni bir renk, yepyeni bir hareket katmak ve işin profesyonel mutfağında bizzat yer almak istiyorsanız hemen harekete geçin.ERSAN KUZGUN

14 Ağustos 1980’de Bursa’da dünyaya gelen Ersan’ın çocukluk yılları, plak ve kasetlerle oynarak geçti. Daha o yaşlarda müziğe eğilimi olduğunu hisseden Ersan, liseyi bitirip Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’ne kayıt olduktan sonra, o dönem Bursa’daki kulüplere giderek merak saldığı DJ’liği öğrenmek için oldukça çaba sarfetti. İlk resident DJ’lik kariyerine 1998 yılında Bursa’da Adrenalin adlı kulüpte başladı.

3 yıl sonra Boo Bar’da tam 8 yıl Resident DJ olarak görev yaptı. 2 kış sezonu Uludağ’da Alkoçlar Sport Hotel’de after-ski partilerde çaldı. Gece hayatının kalbinin İstanbul olduğuna karar veren Ersan, 2010 yılının Kasım ayında Mix Music’deki kariyerine başlamış oldu. O günden bugüne Türkiye çapında ve Fransa, İtalya, Hollanda, Yunanistan ve Ukrayna'da sayısız düğün, nikah, doğum günü, Bar-mitsvah ve Bat-mitsvah’larda başarılı bir performans sergileyen Ersan, 2010 yılından itibaren DJ, müzik direktörü ve organizatör olarak görevine devam etmektedir.

HAYATİ FİNS

12 mart 1978’de İstanbul’da doğan Hayati’nin müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda babasının yurt dışından getirdiği long-playleri dinleyerek başladı. Lise yıllarında arkadaşlarına partiler organize ederek muziğe ve insaları eğlendirmeye ne kadar tutkulu olduğunu gösterdi. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1996 yılında profesyonelliğe ilk adımını attı.

1998 yılında, o günlerde İstanbul gece hayatının en önemli iki gece kulübü olan Escobar ve Sherlock Holmes’ta setinin başına geçti. Ardından Babylon Lounge Party Nights’ta iki sene boyunca hem DJ’lik hem de müzik direktörlük görevlerini sürdürdü.

Özellikle New York, Tel Aviv, Dubai, Nice, Milano, Sofia, Mexico City ve Odessa’da çaldığı davetlerle adından sıkça söz ettirdi. 2000’li yıllardan itibaren özellikle Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarının DJ’liğini ve müzik direktörlüğünü yaptı. Ezber bozan setleri ve sadece eğlence mottosu ile düğün ve davet sektöründe özel bir yer edindi.

2015 yılında Mix Music ailesine transfer oldu. 20 yıllık tecrübesi ve birikimiyle Mix Music’in en eğlenceli, en şık ve en coşkulu davetlerinde DJ kabininde bulunmaya ve iş, sanat, spor ve magazin dünyasının organiaasyonlarında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

EROL GÜR

10 Ekim 1979’de İstanbul’da doğan Erol ‘un müziğe ilgisi henüz 5 yaşlarında Piano ile başladı. Çok istemesine rağmen konservetuar ‘a gidemeyen Erol.Orta okul yıllarında ise DJ’Liğe merak sardı.1993 yılında profesyonelliğe ilk adımını attı.

1993 yılında, Türkiye ‘nin İlk beach clublerin’den Kamos beach’ de başlayan o günlerde İstanbul gece hayatının en özel mekanları olan five avenue ve Morgan’da dj kabinin başına geçti. Ardından sırasıyla Captain,Hanna,Catwalk,Astek,Bitez beach club,Bari calefa(İtalya),Los Angeles(taglyan complex),Nefi(Kınalıada) 5 sene boyunca hem DJ’lik hem de işletme görevlerini sürdürdü.

Özellikle commercial çalma tarzıyla davetler de farkını ortaya koydu. 1998’li yıllarda düğün ve davetler’de çalan.Tarz’lar arası mix’leri ve commercial gustosu ile düğün ve davet sektöründe özel bir yer edindi.

2019 yılında Mix Music ailesine transfer oldu. 25 yıllık tecrübesi ve birikim’ile Mix Music’in en eğlenceli, en şık ve en coşkulu davetlerinde DJ kabininde bulunmaya ve düğün,davet, ve defile dünyasının organizasyonların’da kendine özgü sitili ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

MURAT TURGUT

Lise yıllarından beri DJ'lik ve müzik prodüksiyonu Murat Turgut'un en büyük tutkusu oldu. 15 yaşına geldiğinde bazı EP ler yayınladı ve İstanbul kulüplerinde kendini elektronik müzik severlere tanıttı. Her zaman mekana ve ambiyansa uygun farklı setler hazırlayarak dans pistine doğru enerjiyi vermeyi tercih etti. Türkiye çapında birçok mekan ve özel davette, ayrıca Mix Music ile Fransa ve İtalya'daki özel davetlerde performanslar sergiledi. Monkey Safari, Andhim, Kotelett& Zadak, Oliver Koletzki gibi önemli sanatçılarla birlikte performanslar gerçekleştirdi. Şu an bir yandan Mix Music çatısı altında profesyonel DJ lik ve müzik direktörlüğünü devam ettirmekte, bir yandan da Ses Mühendisliği eğitimini tamamlamaktadır.

BURAK ÖZKAN

Konuşma becerisi yüksek ve işinde tam bir profesyonel , hassasiyet içeren başarılı iletişim yetenekleri olan, zamanlama ve planlama açısından iyi çalışan bir DJ. Kazandığı tecrübeler ile klüplerde, etkinliklerde ve hemen hemen her müzik alanında çalışabilen bir DJ’dir.

Baskı altındayken sakin kalabilen, misafirler ile yüz yüze iletişim yetenekleri her zaman yapıcı olan bir DJ’dir. Yaratıcı, yetenekli ve yapıcı bir disc jockey olup bu alanda 13 yıl ve üzeri tecrübe ve beceriye sahip olmuştur, kendini her zaman geliştirmeye açık yeni yeni tecrübeler edinerek kendini geliştiren başarılı bir DJ.

Profesyonel Tecrübeleri

 • Her türlü organizasyon ve etkinlikte yer alıp her türden çalma, örneğin; partiler, düğünler ve yıl dönümleri, doğum günü ve şirket partileri vs.
 • Etkinlik sorumlulukları ile ilgilenme, ekipman ve sahne kurulumu ile ilgilenme vb.
 • Misafirlerin istek parçalarını uygun zamanlarda çalmak ve uygun ses kalitesinde onlara dinletmek.Hemen hemen her müzik tarzını çalabilme becerisi ve tecrübesine sahip olup atmosfer ve etkinlik tipine göre en doğru tarzı etkinlik ile eşleştirebilmek.
 • Partinin akışına göre müziği yönlendirmek ve ortama göre şekillendirmek.

ENİS ÇELENK

1978 doğumlu Enis Çelenk profesyonel DJ'lik kariyerine 1993 senesinde başladı. Hillside, Scene, Havana, Laila, Sortie, Supper Club, Goya gibi Türkiye’nin önde gelen kulüplerinde Resident DJ olarak görev yaptı.

Bugüne kadar 1000'nin üzerinde kurumsal ve özel davetlerde, ürün lansman, festival, bayi toplantısı ve show programlarında DJ kabinindeki yerini aldı.

1999'dan beri Türkiye ve yurtdışında birçok düğün organizasyonunda başarılı olarak görev yapmaktadır.

DJ ELIZE

1987 doğumluyum, 2006 senesinden beri aktif olarak Disc Jokeylik yapmaktayım. 5-6 yıldır kına ve düğünlerde de müzik yapmaktayım.

Hakim Olduğum Müzik Tarzları

 • Güncel yerli - yabancı parçalar ve remixler
 • House - Deep House - Nu Disco - Funky House - Soulful
 • Lounge - Dinner & Bar & Soul - Chill Out - Jazzy - Ambient
 • 50s - 60s - 70s - 80s - 90s - 2000s (Oldies)
 • Türkçe nostalji ve 90lar
 • Alternatif Rock - Rock
 • Rock N Roll
 • Latin
 • Düğün, kına ve kokteyl tarzları

2013 -2016 yılları (haftada 2 gün) Ritz Carlton Blue Lounge'da Resident DJ'lik yaptım. 2013-2016 (Haftada 5 gün) Divan İstanbul'da “Happy Hour” etkinliğinde Resident DJ'lik yaptım ve haricinde yaz sezonunda, eventlerde ve yeni yıl partilerinde devam ettim. 2017 - 2018 Fairmont Quasar her Cuma - Cumartesi Resident DJ'lik ve ekstra eventlerde performans yaptım.

Performans Gösterdiğim Bazı Hoteller (Kına - Düğün - Kurumsal)

Crowne Plaza, Hyatt Regency, Wyndham Grand İstanbul, Park Hyatt, Sait Halim Paşa Yalısı, Hilton Hotel's, Rahmi Koç Müzesi, Ritz Carlton Hotel, Divan İstanbul, Fairmont Quasar, Point Hotel, Arjaan By Rotana, Otunç Hotel (Cunda Adası), Sheraton Hotel (Ataşehir), Shangri - La Bosphorus.

Performans Gösterdiğim Bazı Festivaller

 • Mersin Üniversitesi Bahar Şenliği
 • Kilis 7 Aralık Üniversitesi
 • Elazığ - Fırat Üniversitesi
 • Mersin - Taşucu Belediye Festivali

Ocak 2018'den beri müzik kariyerime Mix Music çatısı altında devam etmekteyim.

TOLGA SAKA

Profesyonel DJ’lik kariyerine 2002 yılında S&S Music Maker’da başladı. Müzik hazırlamaktaki enerjisi ve heyecanı ona yurtiçi ve yurtdışında sayısız gece kulübü, düğün ve organizasyonda performans sergileme imkanı tanıdı. Roma’dan Venedik’e Paris’ten Londra’ya birçok VIP organizasyonda DJ’lik yaptı.

DJ olarak ilk Şans Restaurant’ta çalışmaya başladı. Ardından sırasıyla Club 29, Emporio Armani Cafe İstanbul & Bodrum, Reina, Kalua Atina, Bodrum Halikarnas, Margaux, Blackk VIP, Club Nu-Pera/Auf, Billionaire İstanbul & Bodrum ve Interni Bodrum’da DJ’lik ve müzik direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Eğlence sektöründe edindiği tecrübelerden faydalanarak, W Hotel için ünlü ‘’Wednesdays are Hot’’ partilerini hazırladı. DJ Tolga Saka Virgin Radio da programlar yaptı. 2010 yılında Logic Pro’yu kullanmaya başlaması ile müzik prodüktörlüğüne adım attı. Tolga Saka – Spike of Love Remix’ini hazırladı.

Bugün, Tolga Saka yurtiçinde ve yurt dışında düğün, davet ve organizasyonların vazgeçilmez DJ’lerinden biridir.