dj'lerimiz

Profesyonellerin eşsiz dokunuşu ile tüm organizasyonlar benzersiz!

Mix Music’in eğlencenin ne demek olduğunu çok iyi bilen, profesyonel müzik direktörleri, her organizasyonda kulaklarda ve zihinlerde unutulmayacak, eğlence dolu izler kalmasını sağlıyor.

Organizasyonunuz öncesinde bir araya gelerek toplantı yapacağınız profesyonel müzik direktörleri ile; event’inizde ne tarz müziklerin ön planda olacağına, sizin için özel olan parçaların hangi noktalarda yer alacağına, konsepte uygun nostaljik ya da hit parçalarının nerelerde kullanılacağına yani kısacası bu özel gecenin müzikleriyle ilgili her konuyu netleştiriyorsunuz ve size sadece o günü beklemek kalıyor.

DJ'lerimiz

ERSAN KUZGUN
HAYATİ FİNS
EROL GÜR
MURAT TURGUT
BURAK ÖZKAN
ENİS ÇELENK
DJ ELIZE
TOLGA SAKA

Müzik Direktörlerimiz

CAN HATİPOĞLU
DAVİD ŞABOY
MERT LEVENT

ERSAN KUZGUN

14 Ağustos 1980’de Bursa’da dünyaya gelen Ersan’ın çocukluk yılları, plak ve kasetlerle oynarak geçti. Daha o yaşlarda müziğe eğilimi olduğunu hisseden Ersan, liseyi bitirip Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’ne kayıt olduktan sonra, o dönem Bursa’daki kulüplere giderek merak saldığı DJ’liği öğrenmek için oldukça çaba sarfetti. İlk resident DJ’lik kariyerine 1998 yılında Bursa’da Adrenalin adlı kulüpte başladı.

3 yıl sonra Boo Bar’da tam 8 yıl Resident DJ olarak görev yaptı. 2 kış sezonu Uludağ’da Alkoçlar Sport Hotel’de after-ski partilerde çaldı. Gece hayatının kalbinin İstanbul olduğuna karar veren Ersan, 2010 yılının Kasım ayında Mix Music’deki kariyerine başlamış oldu. O günden bugüne Türkiye çapında ve Fransa, İtalya, Hollanda, Yunanistan ve Ukrayna'da sayısız düğün, nikah, doğum günü, Bar-mitsvah ve Bat-mitsvah’larda başarılı bir performans sergileyen Ersan, 2010 yılından itibaren DJ, müzik direktörü ve organizatör olarak görevine devam etmektedir.

HAYATİ FİNS

12 mart 1978’de İstanbul’da doğan Hayati’nin müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda babasının yurt dışından getirdiği long-playleri dinleyerek başladı. Lise yıllarında arkadaşlarına partiler organize ederek muziğe ve insaları eğlendirmeye ne kadar tutkulu olduğunu gösterdi. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1996 yılında profesyonelliğe ilk adımını attı.

1998 yılında, o günlerde İstanbul gece hayatının en önemli iki gece kulübü olan Escobar ve Sherlock Holmes’ta setinin başına geçti. Ardından Babylon Lounge Party Nights’ta iki sene boyunca hem DJ’lik hem de müzik direktörlük görevlerini sürdürdü.

Özellikle New York, Tel Aviv, Dubai, Nice, Milano, Sofia, Mexico City ve Odessa’da çaldığı davetlerle adından sıkça söz ettirdi. 2000’li yıllardan itibaren özellikle Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarının DJ’liğini ve müzik direktörlüğünü yaptı. Ezber bozan setleri ve sadece eğlence mottosu ile düğün ve davet sektöründe özel bir yer edindi.

2015 yılında Mix Music ailesine transfer oldu. 20 yıllık tecrübesi ve birikimiyle Mix Music’in en eğlenceli, en şık ve en coşkulu davetlerinde DJ kabininde bulunmaya ve iş, sanat, spor ve magazin dünyasının organiaasyonlarında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

EROL GÜR

10 Ekim 1979’de İstanbul’da doğan Erol ‘un müziğe ilgisi henüz 5 yaşlarında Piano ile başladı. Çok istemesine rağmen konservetuar ‘a gidemeyen Erol.Orta okul yıllarında ise DJ’Liğe merak sardı.1993 yılında profesyonelliğe ilk adımını attı.

1993 yılında, Türkiye ‘nin İlk beach clublerin’den Kamos beach’ de başlayan o günlerde İstanbul gece hayatının en özel mekanları olan five avenue ve Morgan’da dj kabinin başına geçti. Ardından sırasıyla Captain,Hanna,Catwalk,Astek,Bitez beach club,Bari calefa(İtalya),Los Angeles(taglyan complex),Nefi(Kınalıada) 5 sene boyunca hem DJ’lik hem de işletme görevlerini sürdürdü.

Özellikle commercial çalma tarzıyla davetler de farkını ortaya koydu. 1998’li yıllarda düğün ve davetler’de çalan.Tarz’lar arası mix’leri ve commercial gustosu ile düğün ve davet sektöründe özel bir yer edindi.

2019 yılında Mix Music ailesine transfer oldu. 25 yıllık tecrübesi ve birikim’ile Mix Music’in en eğlenceli, en şık ve en coşkulu davetlerinde DJ kabininde bulunmaya ve düğün,davet, ve defile dünyasının organizasyonların’da kendine özgü sitili ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

MURAT TURGUT

Lise yıllarından beri DJ'lik ve müzik prodüksiyonu Murat Turgut'un en büyük tutkusu oldu. 15 yaşına geldiğinde bazı EP ler yayınladı ve İstanbul kulüplerinde kendini elektronik müzik severlere tanıttı. Her zaman mekana ve ambiyansa uygun farklı setler hazırlayarak dans pistine doğru enerjiyi vermeyi tercih etti. Türkiye çapında birçok mekan ve özel davette, ayrıca Mix Music ile Fransa ve İtalya'daki özel davetlerde performanslar sergiledi. Monkey Safari, Andhim, Kotelett& Zadak, Oliver Koletzki gibi önemli sanatçılarla birlikte performanslar gerçekleştirdi. Şu an bir yandan Mix Music çatısı altında profesyonel DJ lik ve müzik direktörlüğünü devam ettirmekte, bir yandan da Ses Mühendisliği eğitimini tamamlamaktadır.

BURAK ÖZKAN

Konuşma becerisi yüksek ve işinde tam bir profesyonel , hassasiyet içeren başarılı iletişim yetenekleri olan, zamanlama ve planlama açısından iyi çalışan bir DJ. Kazandığı tecrübeler ile klüplerde, etkinliklerde ve hemen hemen her müzik alanında çalışabilen bir DJ’dir.

Baskı altındayken sakin kalabilen, misafirler ile yüz yüze iletişim yetenekleri her zaman yapıcı olan bir DJ’dir. Yaratıcı, yetenekli ve yapıcı bir disc jockey olup bu alanda 13 yıl ve üzeri tecrübe ve beceriye sahip olmuştur, kendini her zaman geliştirmeye açık yeni yeni tecrübeler edinerek kendini geliştiren başarılı bir DJ.

Profesyonel Tecrübeleri

 • Her türlü organizasyon ve etkinlikte yer alıp her türden çalma, örneğin; partiler, düğünler ve yıl dönümleri, doğum günü ve şirket partileri vs.
 • Etkinlik sorumlulukları ile ilgilenme, ekipman ve sahne kurulumu ile ilgilenme vb.
 • Misafirlerin istek parçalarını uygun zamanlarda çalmak ve uygun ses kalitesinde onlara dinletmek.Hemen hemen her müzik tarzını çalabilme becerisi ve tecrübesine sahip olup atmosfer ve etkinlik tipine göre en doğru tarzı etkinlik ile eşleştirebilmek.
 • Partinin akışına göre müziği yönlendirmek ve ortama göre şekillendirmek.

ENİS ÇELENK

1978 doğumlu Enis Çelenk profesyonel DJ'lik kariyerine 1993 senesinde başladı. Hillside, Scene, Havana, Laila, Sortie, Supper Club, Goya gibi Türkiye’nin önde gelen kulüplerinde Resident DJ olarak görev yaptı.

Bugüne kadar 1000'nin üzerinde kurumsal ve özel davetlerde, ürün lansman, festival, bayi toplantısı ve show programlarında DJ kabinindeki yerini aldı.

1999'dan beri Türkiye ve yurtdışında birçok düğün organizasyonunda başarılı olarak görev yapmaktadır.

DJ ELIZE

1987 doğumluyum, 2006 senesinden beri aktif olarak Disc Jokeylik yapmaktayım. 5-6 yıldır kına ve düğünlerde de müzik yapmaktayım.

Hakim Olduğum Müzik Tarzları

 • Güncel yerli - yabancı parçalar ve remixler
 • House - Deep House - Nu Disco - Funky House - Soulful
 • Lounge - Dinner & Bar & Soul - Chill Out - Jazzy - Ambient
 • 50s - 60s - 70s - 80s - 90s - 2000s (Oldies)
 • Türkçe nostalji ve 90lar
 • Alternatif Rock - Rock
 • Rock N Roll
 • Latin
 • Düğün, kına ve kokteyl tarzları

2013 -2016 yılları (haftada 2 gün) Ritz Carlton Blue Lounge'da Resident DJ'lik yaptım. 2013-2016 (Haftada 5 gün) Divan İstanbul'da “Happy Hour” etkinliğinde Resident DJ'lik yaptım ve haricinde yaz sezonunda, eventlerde ve yeni yıl partilerinde devam ettim. 2017 - 2018 Fairmont Quasar her Cuma - Cumartesi Resident DJ'lik ve ekstra eventlerde performans yaptım.

Performans Gösterdiğim Bazı Hoteller (Kına - Düğün - Kurumsal)

Crowne Plaza, Hyatt Regency, Wyndham Grand İstanbul, Park Hyatt, Sait Halim Paşa Yalısı, Hilton Hotel's, Rahmi Koç Müzesi, Ritz Carlton Hotel, Divan İstanbul, Fairmont Quasar, Point Hotel, Arjaan By Rotana, Otunç Hotel (Cunda Adası), Sheraton Hotel (Ataşehir), Shangri - La Bosphorus.

Performans Gösterdiğim Bazı Festivaller

 • Mersin Üniversitesi Bahar Şenliği
 • Kilis 7 Aralık Üniversitesi
 • Elazığ - Fırat Üniversitesi
 • Mersin - Taşucu Belediye Festivali

Ocak 2018'den beri müzik kariyerime Mix Music çatısı altında devam etmekteyim.

TOLGA SAKA

Profesyonel DJ’lik kariyerine 2002 yılında S&S Music Maker’da başladı. Müzik hazırlamaktaki enerjisi ve heyecanı ona yurtiçi ve yurtdışında sayısız gece kulübü, düğün ve organizasyonda performans sergileme imkanı tanıdı. Roma’dan Venedik’e Paris’ten Londra’ya birçok VIP organizasyonda DJ’lik yaptı.

DJ olarak ilk Şans Restaurant’ta çalışmaya başladı. Ardından sırasıyla Club 29, Emporio Armani Cafe İstanbul & Bodrum, Reina, Kalua Atina, Bodrum Halikarnas, Margaux, Blackk VIP, Club Nu-Pera/Auf, Billionaire İstanbul & Bodrum ve Interni Bodrum’da DJ’lik ve müzik direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Eğlence sektöründe edindiği tecrübelerden faydalanarak, W Hotel için ünlü ‘’Wednesdays are Hot’’ partilerini hazırladı. DJ Tolga Saka Virgin Radio da programlar yaptı. 2010 yılında Logic Pro’yu kullanmaya başlaması ile müzik prodüktörlüğüne adım attı. Tolga Saka – Spike of Love Remix’ini hazırladı.

Bugün, Tolga Saka yurtiçinde ve yurt dışında düğün, davet ve organizasyonların vazgeçilmez DJ’lerinden biridir.

CAN HATİPOĞLU

Herşey ortaokul yıllarında eve yeni alınan müzik setinin evde anne ve baba yokken hoparlörlerinin patlatılması ve Can'a o cihazlara dokunmasının yasak edilişiyle başladı.

Sonraki yıllardan birinde Can, lise arkadaşlarına evde verdiği ilk doğumgünü partisinde arkadaşlarının istekleri ve müzik şikayetlerinden işin müzik kısmını yeterince düşünmediğini farketti ve bir sonraki partide bunun acısını çıkarmak üzere müzikleri takip etmeye başladı. Bu takip tutkuya dönüştü, harçlıklar biriktirilip ikinci el cihazlar almaya, arkadaşlara kaset doldurma ve doğum günlerinde DJ'liğe ve elektronikçiler çarşısından alınma bir devre ile mahalle çapında amatör radyo yayını yapmaya kadar vardı.

Can liseden mezun olduktan sonra birtakım kulüp ve tatil köylerinde çalıştıktan sonra Üniversite yıllarında İstanbul'un en gözde mekanı olan Pasha'da DJ'di. Bu senelerde aynı zamanda müziğin mutfağına da girmeye karar verdi.

Elektronik müziğin nasıl yapıldığına dair kendini geliştirerek Home-Studio'sunu kurdu ve bir yandan kendi şarkılarını yapmaya başladı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra devam eden yıllarda İstanbul'un pek çok tanınmış mekanlarında DJ'liğe ve prodüksiyon yönünü geliştirmeye devam etti. Müzik prodüksiyon piyasasına ilk olarak 1997'de Ayna grubunun "Ceylan" adlı şarkısının 2 değişik remix versiyonunu yaparak girdi.

İlerleyen zamanlarda prodüksiyon ortağı Murat Tunalı ile Türkiye'nin birçok tanınmış pop sanatçısıyla çalışmalar ve TV'de yayınlanan "Savcı'nın karısı", "Sevinçli Haller", "Sıla" ve "Kış Masalı" adlı dizilerin müziklerini yaptı.

DJ'liği plak ve CD çalmanın ötesine de taşımak adına DJ ve müzisyen kombinasyonlu performanslar geliştirdi. Bunların sonucunda müzisyen arkadaşlarıyla "Funkalaturca" adlı grubunu kurdu. Bunu sonraları "Groove Gang" ve Türk enstrümanlarıyla yaptığı "Chillalaturca" izledi.
Yurtiçi ve yurtdışında aktif dj'liğe devam etmektedir.

DAVİD ŞABOY

Öyle herkes gibi ben de beş yaşında başladım müziğe” diyemem, ama daha o yaşlarda radyonun sesini açmazlarsa evde terör estirirmişim. Çünkü daha o zamanlar bile müzik benim dünyayla olan bütün iletişimimi kesermiş.

Türkiye'nin ilk ulusal yayın yapan radyoları Metro FM ve Joy FM’de program yapmaya başladım. Bu konuda hiç tecrübem olmamasına rağmen, beni yetenekli buldukları için daha ilk görüşmede işe alındım. Dört yıl boyunca bu radyolardan “Weekend Dance Party” ve “Sadece Müzik” isimli programlarla müzikseverlere ulaştım. Radyo devam ederken mekan gurusu İzzet Çapa ile tanışmam, bana popüler dans kulüplerinin kapılarını açtı. Özellikle düğünler ve kurumsal partilerdeki müzik konseptinin daha kaliteli bir hale gelmesinde ve bu gecelerin özel bir event’e dönüşmesinde büyük bir katkım olduğunu söylemeliyim.

Yavaş yavaş ismimin duyulmasıyla İstanbul dışında da setler çalmaya başladım. Mesela Çeşme Caliente Beach’de geçirdiğim üç sezonu hayatta unutamam. Daha yeni yeni başlayan Beach Club konsepti ile, plajda binlerce kişinin, benim çaldığım müzikle kaybolması harika bir duyguydu.

New York, Zürih, Sofya, Düsseldorf, Stuttgart, Mexico City ve Münih gibi pek çok şehirde çeşitli kulüplerde ve özel partilerde çaldım. Bu esnada Fedde Le Grand ve David Morales ile aynı sahneyi paylaşma imkanım oldu.

Ama asıl amacım, çalmanın bir adım ötesine giderek işin mutfağına girmekti. Bu amaçla, müzik marketlerde yerini alan yaptığım ilk prodüksiyon, Özgün'ün “Biz Ayrıldık” albümündeki “Zilli”nin remiksiydi. Hemen ardından Demet Akalın’ın ”Zirve” albümünde “Çanta” parçasına yaptığım düzenleme ve sonrasında Sertab Erener’in “Rengarenk” albümündeki “Koparılan Çiçekler” remiksi prodüksiyon anlamında ismimin duyulmasına katkı sağladı. Yaptığım bu iki çalışma sayesinde 2010 yılında dijital ortamda ve bandrollü albüm satışlarında ilk 10’da yer aldım.

David Şaboy ft. Demet Akalın’la bir ilke imza atarak başlattığım ve İstanbul, İzmir, Bodrum, Eskişehir, Antalya, Afyon, Tekirdağ ve Kıbrıs’ta sahne aldığımız çalışmayı, 2011 yılında “David Şaboy ft. Ajda Pekkan” ile gerçekleştirdim. Ajda Pekkan’la Zürih’te başladığımız bu performansı Almanya’da Aachen, İstanbul’da İnönü Stadyumu, Billionaire Club, Çırağan Sarayı, SuAda ve İzmir’de devam ettirdik.

Yarattığım farklı setlerle farklı dinleyici kitlelerine sahip DJ’lerden biri olmak ve beni tanımak için senin bu satırları okumuş olman beni çok mutlu ediyor. Bu yüzdeneni sevenlerin takdirini sürdürebilmek için kendimi geliştirmeye ve üretmeye devam ediyorum.

MERT LEVENT

Mert Levent 1990 yılından beri profesyonel DJ’lik kariyerine devam etmektedir. İstanbul gece hayatının en bilinen simalarından ve Avrupa’da en uzun süredir DJ’lik kariyerine aktif devam eden Türk DJ’dir. Son 7 yılda en popular ulusal radyolarda programlar yapmaktadır. Power App DJ Cast’in ve RADIO 2019’un kurucularındandır. 500’den fazla üst seviye düğün davetinde setin başına geçmiş, Sunset - Hudson - Martinez - Whisper - Goya - Flamme - Klein - Blush - Spago gibi popüler gece kulüplerinde performans sergilemiştir. Bazıları aşağıda listelenmiş sayısız kurumsal davette DJ’lik ve müzik direktörlüğü yapmıştır.

 • GQ Man Of The Year Awards After Party 2013
 • I.O.C 2020 Olympic Games Candidate Cities Final in Buenos Aires Turkey’s After Party 2013
 • Turkcell 20.Year Anniversary After Party 2014
 • ELLE Style Awards After Party 2014
 • Philip Morris New Year Parties 2011 - 2012 - 2013
 • 2010 - 11 - 12 - 13 - 14 New Year Street Parties @ Nişantaşı
 • Tricon Network Parties 2013 Düsseldorf Messe
 • LG Mobile G3 Turkey Lansman After Party 2014
 • STFA Annual Parties 2014
 • Mercedes-Benz Turkey @ Esma Sultan
 • BMW i8 Turkey Lansman After Party 2014
 • Schnider Electric New Year Parties 2011 - 2012 - 2013
 • HillSide Annual Parties 2012 - 13 - 14 - 16
 • IOC Buenos Aires Olympic Party 2013
 • Caviar House & Prunier Party Turkey 2016
 • vdf Party @ Göcek
 • Crystal Apple 2015
 • Turkcell 4.5G Turkey Lansman
 • Soho House Istanbul New Year Party
 • Audi Q2 - TTS Lansman 2016
 • Efes Pilsen Turkey 2017
 • Turkey Innovation Week 2017
 • Shell @ Buenos Aires 2017
 • Nutricia @ Prague 2017
 • House Of Brothers by Chivas Regal 2018