dj'lerimiz

Profesyonellerin eşsiz dokunuşu ile tüm organizasyonlar benzersiz!

Mix Music’in eğlencenin ne demek olduğunu çok iyi bilen, profesyonel müzik direktörleri, her organizasyonda kulaklarda ve zihinlerde unutulmayacak, eğlence dolu izler kalmasını sağlıyor.

Organizasyonunuz öncesinde bir araya gelerek toplantı yapacağınız profesyonel müzik direktörleri ile; event’inizde ne tarz müziklerin ön planda olacağına, sizin için özel olan parçaların hangi noktalarda yer alacağına, konsepte uygun nostaljik ya da hit parçalarının nerelerde kullanılacağına yani kısacası bu özel gecenin müzikleriyle ilgili her konuyu netleştiriyorsunuz ve size sadece o günü beklemek kalıyor.

Müzik Direktörlerimiz

EMRE KURTİŞLER
ERSAN KUZGUN
HAYATİ FİNS
CAN HATİPOĞLU
DAVİD ŞABOY
ENİS ÇELENK
KAMER KUTLU
MURAT TURGUT
DJ ELIZE
BURAK ÖZKAN

EMRE KURTİŞLER

27 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da doğan Emre Kurtişler profesyonel DJ’lik kariyerine ilk adımı 1998 senesinde attı. İlk yıllarında düğün ve davetlerin yanı sıra başta Etiler Friends&Trends olmak üzere, Cat Walk, People, Le Select, 14, Salopet, Republic ViP gibi birçok ünlü gece kulübünde DJ olarak başarılı performanslar sergiledi.

Düğün, Bar-mitsvah, Bat-mitsvah, nişan, doğum günü, okul mezuniyetleri, üniversite partileri, müzik festivalleri gibi birçok organizasyonda kabindeki yerini aldı. Aynı zaman da o dönemde popüler olan bazı bar ve cafelerin müzik direktörlüğü görevini üstlenerek, hem kendisini geliştirdi hem de içindeki müzik tutkusunu müzikseverlerle paylaştı.

2004 yılında Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Emre Kurtişler, aynı yıl içerisinde Mix Music ailesine katılarak başarılı kariyerini yurt dışında da sergileme fırsatını yakaladı. Avrupa’nın en gözde tatil yerlerinden olan Monte Carlo, St. Tropez, Capri Adası başta olmak üzere Milano, Roma, Venedik, Nice, Paris, Amsterdam, Atina, Selanik, Dubai, Bükreş, Odessa gibi şehirlerde düğün davetleri, moda haftaları ve ev partilerinde setin başına geçti.

Bunun yanı sıra Türkiye’nin de farklı şehirlerinde düğün ve davetlerde bulunan Emre Kurtişler, teknik bilgisi ve tecrübesiyle birçok organizasyonda DJ ve müzik direktörü olarak kariyerine devam etmektedir.

ERSAN KUZGUN

14 Ağustos 1980’de Bursa’da dünyaya gelen Ersan’ın çocukluk yılları, plak ve kasetlerle oynarak geçti. Daha o yaşlarda müziğe eğilimi olduğunu hisseden Ersan, liseyi bitirip Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’ne kayıt olduktan sonra, o dönem Bursa’daki kulüplere giderek merak saldığı DJ’liği öğrenmek için oldukça çaba sarfetti. İlk resident DJ’lik kariyerine 1998 yılında Bursa’da Adrenalin adlı kulüpte başladı.

3 yıl sonra Boo Bar’da tam 8 yıl Resident DJ olarak görev yaptı. 2 kış sezonu Uludağ’da Alkoçlar Sport Hotel’de after-ski partilerde çaldı. Gece hayatının kalbinin İstanbul olduğuna karar veren Ersan, 2010 yılının Kasım ayında Mix Music’deki kariyerine başlamış oldu. O günden bugüne sayısız düğün, nikah, doğum günü, Bar-mitsvah ve Bat-mitsvah’larda başarılı bir performans sergileyen Ersan, 6 yıldır Mix Music’de DJ, müzik direktörü ve organizatör olarak görevine devam etmektedir.

HAYATİ FİNS

12 mart 1978’de İstanbul’da doğan Hayati’nin müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda babasının yurt dışından getirdiği long-playleri dinleyerek başladı. Lise yıllarında arkadaşlarına partiler organize ederek muziğe ve insaları eğlendirmeye ne kadar tutkulu olduğunu gösterdi. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1996 yılında profesyonelliğe ilk adımını attı.

1998 yılında, o günlerde İstanbul gece hayatının en önemli iki gece kulübü olan Escobar ve Sherlock Holmes’ta setinin başına geçti. Ardından Babylon Lounge Party Nights’ta iki sene boyunca hem DJ’lik hem de müzik direktörlük görevlerini sürdürdü.

Özellikle New York, Tel Aviv, Dubai, Nice, Milano, Sofia, Mexico City ve Odessa’da çaldığı davetlerle adından sıkça söz ettirdi. 2000’li yıllardan itibaren özellikle Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarının DJ’liğini ve müzik direktörlüğünü yaptı. Ezber bozan setleri ve sadece eğlence mottosu ile düğün ve davet sektöründe özel bir yer edindi.

2015 yılında Mix Music ailesine transfer oldu. 20 yıllık tecrübesi ve birikimiyle Mix Music’in en eğlenceli, en şık ve en coşkulu davetlerinde DJ kabininde bulunmaya ve iş, sanat, spor ve magazin dünyasının organiaasyonlarında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

CAN HATİPOĞLU

Herşey ortaokul yıllarında eve yeni alınan müzik setinin evde anne ve baba yokken hoparlörlerinin patlatılması ve Can'a o cihazlara dokunmasının yasak edilişiyle başladı.

Sonraki yıllardan birinde Can, lise arkadaşlarına evde verdiği ilk doğumgünü partisinde arkadaşlarının istekleri ve müzik şikayetlerinden işin müzik kısmını yeterince düşünmediğini farketti ve bir sonraki partide bunun acısını çıkarmak üzere müzikleri takip etmeye başladı. Bu takip tutkuya dönüştü, harçlıklar biriktirilip ikinci el cihazlar almaya, arkadaşlara kaset doldurma ve doğum günlerinde DJ'liğe ve elektronikçiler çarşısından alınma bir devre ile mahalle çapında amatör radyo yayını yapmaya kadar vardı.

Can liseden mezun olduktan sonra birtakım kulüp ve tatil köylerinde çalıştıktan sonra Üniversite yıllarında İstanbul'un en gözde mekanı olan Pasha'da DJ'di. Bu senelerde aynı zamanda müziğin mutfağına da girmeye karar verdi.

Elektronik müziğin nasıl yapıldığına dair kendini geliştirerek Home-Studio'sunu kurdu ve bir yandan kendi şarkılarını yapmaya başladı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra devam eden yıllarda İstanbul'un pek çok tanınmış mekanlarında DJ'liğe ve prodüksiyon yönünü geliştirmeye devam etti. Müzik prodüksiyon piyasasına ilk olarak 1997'de Ayna grubunun "Ceylan" adlı şarkısının 2 değişik remix versiyonunu yaparak girdi.

İlerleyen zamanlarda prodüksiyon ortağı Murat Tunalı ile Türkiye'nin birçok tanınmış pop sanatçısıyla çalışmalar ve TV'de yayınlanan "Savcı'nın karısı", "Sevinçli Haller", "Sıla" ve "Kış Masalı" adlı dizilerin müziklerini yaptı.

DJ'liği plak ve CD çalmanın ötesine de taşımak adına DJ ve müzisyen kombinasyonlu performanslar geliştirdi. Bunların sonucunda müzisyen arkadaşlarıyla "Funkalaturca" adlı grubunu kurdu. Bunu sonraları "Groove Gang" ve Türk enstrümanlarıyla yaptığı "Chillalaturca" izledi.
Yurtiçi ve yurtdışında aktif dj'liğe devam etmektedir.

DAVİD ŞABOY

Öyle herkes gibi ben de beş yaşında başladım müziğe” diyemem, ama daha o yaşlarda radyonun sesini açmazlarsa evde terör estirirmişim. Çünkü daha o zamanlar bile müzik benim dünyayla olan bütün iletişimimi kesermiş.

Türkiye'nin ilk ulusal yayın yapan radyoları Metro FM ve Joy FM’de program yapmaya başladım. Bu konuda hiç tecrübem olmamasına rağmen, beni yetenekli buldukları için daha ilk görüşmede işe alındım. Dört yıl boyunca bu radyolardan “Weekend Dance Party” ve “Sadece Müzik” isimli programlarla müzikseverlere ulaştım. Radyo devam ederken mekan gurusu İzzet Çapa ile tanışmam, bana popüler dans kulüplerinin kapılarını açtı. Özellikle düğünler ve kurumsal partilerdeki müzik konseptinin daha kaliteli bir hale gelmesinde ve bu gecelerin özel bir event’e dönüşmesinde büyük bir katkım olduğunu söylemeliyim.

Yavaş yavaş ismimin duyulmasıyla İstanbul dışında da setler çalmaya başladım. Mesela Çeşme Caliente Beach’de geçirdiğim üç sezonu hayatta unutamam. Daha yeni yeni başlayan Beach Club konsepti ile, plajda binlerce kişinin, benim çaldığım müzikle kaybolması harika bir duyguydu.

New York, Zürih, Sofya, Düsseldorf, Stuttgart, Mexico City ve Münih gibi pek çok şehirde çeşitli kulüplerde ve özel partilerde çaldım. Bu esnada Fedde Le Grand ve David Morales ile aynı sahneyi paylaşma imkanım oldu.

Ama asıl amacım, çalmanın bir adım ötesine giderek işin mutfağına girmekti. Bu amaçla, müzik marketlerde yerini alan yaptığım ilk prodüksiyon, Özgün'ün “Biz Ayrıldık” albümündeki “Zilli”nin remiksiydi. Hemen ardından Demet Akalın’ın ”Zirve” albümünde “Çanta” parçasına yaptığım düzenleme ve sonrasında Sertab Erener’in “Rengarenk” albümündeki “Koparılan Çiçekler” remiksi prodüksiyon anlamında ismimin duyulmasına katkı sağladı. Yaptığım bu iki çalışma sayesinde 2010 yılında dijital ortamda ve bandrollü albüm satışlarında ilk 10’da yer aldım.

David Şaboy ft. Demet Akalın’la bir ilke imza atarak başlattığım ve İstanbul, İzmir, Bodrum, Eskişehir, Antalya, Afyon, Tekirdağ ve Kıbrıs’ta sahne aldığımız çalışmayı, 2011 yılında “David Şaboy ft. Ajda Pekkan” ile gerçekleştirdim. Ajda Pekkan’la Zürih’te başladığımız bu performansı Almanya’da Aachen, İstanbul’da İnönü Stadyumu, Billionaire Club, Çırağan Sarayı, SuAda ve İzmir’de devam ettirdik.

Yarattığım farklı setlerle farklı dinleyici kitlelerine sahip DJ’lerden biri olmak ve beni tanımak için senin bu satırları okumuş olman beni çok mutlu ediyor. Bu yüzdeneni sevenlerin takdirini sürdürebilmek için kendimi geliştirmeye ve üretmeye devam ediyorum.

ENİS ÇELENK

1978 doğumlu Enis Çelenk profesyonel DJ'lik kariyerine 1993 senesinde başladı. Hillside, Scene, Havana, Laila, Sortie, Supper Club, Goya gibi Türkiye’nin önde gelen kulüplerinde Resident DJ olarak görev yaptı.

Bugüne kadar 1000'nin üzerinde kurumsal ve özel davetlerde, ürün lansman, festival, bayi toplantısı ve show programlarında DJ kabinindeki yerini aldı.

1999'dan beri Türkiye ve yurtdışında birçok düğün organizasyonunda başarılı olarak görev yapmaktadır.

KAMER KUTLU

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kamer Kutlu, profesyonel DJ lik kariyerine 2001 yılında başlamıştır.

Düğün, davet ve kurumsal organizasyonlarda Çırağan Palace, Four Seasons Bosphorus Hotel,Swissotel The Bosphorus, Le Meridien Hotel, Sheraton Hotel Istanbul, Ritz Carlton Hotel Istanbul, Adile Sultan Mansion, Sait Halim Paşa Mansion, Esma Sultan Mansion, Hotel Les Ottomans, W Hotel ve Türkiye’nin daha birçok elite davet mekanında, davetin konsepti ve davet sahipleri ile misafirlerinin zevklerine uygun olarak sergilediği performanslarıyla davetlilere keyifli anlar yaşatmıştır.

Chanel, Harvey Nichols, Ermenegildo Zegna, Roberto Cavalli, Elle gibi birçok değerli ulusal ve uluslararası markanın davetlerinde, açılışlarda setin başına geçmiştir.

Ayrıca Nişantaşı Salomanje, Frankie Istanbul, The Agency Wine Bar, mel’S, Büyük Kulüp, İstanbul Tampa, Bodrum Tampa, Bodrum Havana, Su Ada gibi popüler mekanlarda hem Resident DJ olarak hem de müzik direktörü olarak çalışmıştır. Kulüplerde müzik yaparken özellikle Lounge, Chill out, Deep House,Tech House, Soulful House, Vocal House, Disco, Soul, Jazz, Nu Jazz and Bossanova üzerine yoğunlaşmıştır.

MURAT TURGUT

DJ ELIZE

1987 doğumluyum, 2006 senesinden beri aktif olarak Disc Jokeylik yapmaktayım. 5-6 yıldır kına ve düğünlerde de müzik yapmaktayım.

Hakim Olduğum Müzik Tarzları

 • Güncel yerli - yabancı parçalar ve remixler
 • House - Deep House - Nu Disco - Funky House - Soulful
 • Lounge - Dinner & Bar & Soul - Chill Out - Jazzy - Ambient
 • 50s - 60s - 70s - 80s - 90s - 2000s (Oldies)
 • Türkçe nostalji ve 90lar
 • Alternatif Rock - Rock
 • Rock N Roll
 • Latin
 • Düğün, kına ve kokteyl tarzları

2013 -2016 yılları (haftada 2 gün) Ritz Carlton Blue Lounge'da Resident DJ'lik yaptım. 2013-2016 (Haftada 5 gün) Divan İstanbul'da “Happy Hour” etkinliğinde Resident DJ'lik yaptım ve haricinde yaz sezonunda, eventlerde ve yeni yıl partilerinde devam ettim. 2017 - 2018 Fairmont Quasar her Cuma - Cumartesi Resident DJ'lik ve ekstra eventlerde performans yaptım.

Performans Gösterdiğim Bazı Hoteller (Kına - Düğün - Kurumsal)

Crowne Plaza, Hyatt Regency, Wyndham Grand İstanbul, Park Hyatt, Sait Halim Paşa Yalısı, Hilton Hotel's, Rahmi Koç Müzesi, Ritz Carlton Hotel, Divan İstanbul, Fairmont Quasar, Point Hotel, Arjaan By Rotana, Otunç Hotel (Cunda Adası), Sheraton Hotel (Ataşehir), Shangri - La Bosphorus.

Performans Gösterdiğim Bazı Festivaller

 • Mersin Üniversitesi Bahar Şenliği
 • Kilis 7 Aralık Üniversitesi
 • Elazığ - Fırat Üniversitesi
 • Mersin - Taşucu Belediye Festivali

Ocak 2018'den beri müzik kariyerime Mix Music çatısı altında devam etmekteyim.

BURAK ÖZKAN

Konuşma becerisi yüksek ve işinde tam bir profesyonel , hassasiyet içeren başarılı iletişim yetenekleri olan, zamanlama ve planlama açısından iyi çalışan bir DJ. Kazandığı tecrübeler ile klüplerde, etkinliklerde ve hemen hemen her müzik alanında çalışabilen bir DJ’dir.

Baskı altındayken sakin kalabilen, misafirler ile yüz yüze iletişim yetenekleri her zaman yapıcı olan bir DJ’dir. Yaratıcı, yetenekli ve yapıcı bir disc jockey olup bu alanda 13 yıl ve üzeri tecrübe ve beceriye sahip olmuştur, kendini her zaman geliştirmeye açık yeni yeni tecrübeler edinerek kendini geliştiren başarılı bir DJ.

Profesyonel Tecrübeleri

 • Her türlü organizasyon ve etkinlikte yer alıp her türden çalma, örneğin; partiler, düğünler ve yıl dönümleri, doğum günü ve şirket partileri vs.
 • Etkinlik sorumlulukları ile ilgilenme, ekipman ve sahne kurulumu ile ilgilenme vb.
 • Misafirlerin istek parçalarını uygun zamanlarda çalmak ve uygun ses kalitesinde onlara dinletmek.Hemen hemen her müzik tarzını çalabilme becerisi ve tecrübesine sahip olup atmosfer ve etkinlik tipine göre en doğru tarzı etkinlik ile eşleştirebilmek.
 • Partinin akışına göre müziği yönlendirmek ve ortama göre şekillendirmek.